HOME | FAQ | Do pobrania | pytania/problemy ©KSW

4. Amatorski Puchar KSW

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców 4. Amatorskiego Pucharu KSW, w poszczególnych kategoriach / formułach.

1.Adam SoldaevACT - Aquilla Competition Team
2.Michał SzpotSpartakus Team Zakopane
3.Robert PtasińkiMma Biała Podlaska Okniński Team
1.Armen StepanyanACT - Aquilla Competition Team
2.Kemran BorchashviliGLADIO Lublin
3.Maksymilian BartoszewickiRioGrappling Ostrów Wlkp. Leonidas
1.Tomasz MatusewiczRio Grappling Club Zielona Góra
2.kacper kowalskiGracie Barra Łódź
3.Hubert NajmanAkademia Sportów Walki BORAN TEAM Barlinek
1.Kamil DudaGŁD Team Piła
2.Damian PułaneckiGracie Barra Łódź
3.Patryk RutaBerserkers Team Szczecin
1.Arbi BorchashviliGLADIO Lublin
2.Marcin MisiekFighters Factory Oleśnica
3.Patryk SurdynOkniński Łomża
1.Krzysztof WysockiOkniński Łomża
2.Gevorg VardanyanMarky Mark Piotrków Tryb.
3.Maciej OrzechNokaut Ostrów Mazowiecka
1.Lamberd AkhiadovHUNTER MMA WARSZAWA
2.Jakub MartysAkademia Holistyczna Skażysko-Kamienna
3.Rami HamdanSpartakus Rzeszów
1.Patryk LewandowskiFighting Division/Criminal 13 Gym Bydgoszcz
2.Dawid MikosikFighters Factory Oleśnica
3.Cezary NowikowRadomski Klub Taekwon-do
1.Marek WoroncowRonin Gold Team Koszalin
2.Mateusz SymoczkoRonin Gold Team Koszalin
3.Jan PietrzykGwardia Warszawa
1.Rafal JowsaTS Kampsportsenter- Norway
2.Jacek AdamczykBaltic Fighters Gdańsk
3.Piotr SzczodrowskiGracie Barra Łódź
1.Alan JachimowskiKS Sako Gdańsk
2.Filip ToeGwardia Warszawa
3.ŁUKASZ BOROWSKIBoi Team Wrocław
1.Łukasz StolarskiLutadores Nysa
2.Sebastian PrzybyszPower Pit Gym/Fight Pit Gdańsk
3.Michał PiszczekRadomski Klub Taekwon-do
1.Albert CiesielskiPJ Promotion Group
2.Marcin BartosińskiGŁD Team Piła
3.Kamil ForysiakBerserkers Team Łódź
1.Michał KrajewskiGracie Barra Łódź
2.sylwester zieliński
3.Cezary GlapskiGracie Barra Łódź
1.Daniel RajcaFighting Division/Criminal 13 Gym Bydgoszcz
2.Emil RóżewskiZiomek Team
3.Patryk PaduchBoi Team Wrocław
1.Artur PerczyńskiVera Fight Club
2.Łukasz WitosSpartakus Team Zakopane
3.Kamil ZielińskiGŁD Team Piła
1.Sławomir TomczakKS Sako Gdańsk
2.Damian ZachłowskiMMA Spirit Frankfurt
1.Michał Bławdziewicz
2.Paweł SzczygiełFight Team MMA Brodnica
3.Adam WisniewskiBERSERKERS TEAM STARGARD